• 2011

Festa da musica districtuala dal Grischun central e Moesa a Savognin

    Categoria

    • Categoria libra
    • Classa 1
    • Classa 2
    • Classa 3
    • Classa 4

    Stil

    • Armonia
    • Brass band
    • Brass Band Cazis

      • Michael Zoppas
        • Trittico - Curnow James
        • 12:10
    • Dorfmusik Rothenbrunnen

      • Mario Kollegger
        • Brinpolka - Hulák, Karel
        • 04:54
        • Egerländer Jubiläumspolka - Kaszner, Hans
        • 03:39
    • Edelweiss de Charmey

      • Jean-Didier Bellon
        • Glorifico Aeternum - Jones, Dean
        • 12:58
    • Jugendmusik Chur

      • Josef Ackermann
        • The Heart of Lithuania - Haan, Jacob de
        • 09:26
    • Musica instrumentala da Salouf Mon Stierva

      • Stefan Demarmels
        • In Times of Triumph - Swearingen, James
        • 06:29
    • Musica instrumentala Muntogna da Schons

      • Walter Stenz
        • Tales of Sea and Sail - Neek, Larry
        • 05:43
    • Musikgesellschaft Alpenrösli Safien

      • Debora Margni Blumer
        • A Western Suite - Schulte, Andreas Ludwig
        • 07:36
    • Musikgesellschaft Bonaduz

      • Hansruedi Waltle
        • Cambridgeshire Impressions - Velde, Rieks van der
        • 09:02
    • Musikgesellschaft Bünzen

      • Riccardo Vegezzi
        • Lord Tullamore - Wittrock, Carl
        • 08:15
    • Musikgesellschaft Concordia da Filisur

      • Andri Poo
        • Ross Roy - Haan, Jacob de
        • 10:05
    • Musikgesellschaft Endingen

      • Stefan Rimann
        • Eiger - Swearingen, James
        • 06:37
    • Musikgesellschaft Innerdomleschg

      • Walter Wieland
        • City Impression - Schneider, Manfred
        • 06:57
    • Musikgesellschaft Malans

      • Felix Bärtsch
        • Caribbean Summer - Di Ghisallo, Luigi
        • 06:45
    • Musikgesellschaft Obervaz-Lenzerheide

      • Werner Bär
        • Mountain Views - Moren, Bertrand
        • 10:40
    • Musikgesellschaft Silvaplana

      • Patrice Mayer
        • Free World Fantasy - Haan, Jacob de
        • 08:35
    • Musikgesellschaft Thusis

      • Davide de Stefani
        • A Little Concert Suite - Reed, Alfred
        • 10:25
    • Musikgesellschaft Union Chur

      • Jürg Gysin
        • River of Life - Reinecke, Steven
        • 05:28
    • Musikverein Schmitten

      • Claudia Arpagaus
        • A Brand New Day - Fernie, Alan
        • 08:57
    • Regionale Jugendmusik Hitzkirch

      • Elmar Lang
        • Green Hills Fantasy - Doss, Thomas
        • 08:19
    • Societad da musica Andeer

      • Stefan Liver
        • A Western Suite - Schulte, Andreas Ludwig
        • 07:55
    • Societed da musica da Bravuogn

      • Chasper Valentin
        • Free World Fantasy - Haan, Jacob de
        • 08:30
    • Societed da musica da San Murezzan

      • Alexandra Demarmels
        • Ross Roy - Haan, Jacob de
        • 09:52
    • Uniaun da musica Lantsch

      • Ramon Ulber
        • Tha Saint and the City - Haan, Jacob de
        • 09:35

    Nagins elements a disposiziun