• 2016

Festa da musica districtuala dal Grischun central e Moesa a Lai

    Categoria

    • Categoria libra
    • Classa 1
    • Classa 2
    • Classa 3
    • Classa 4

    Stil

    • Armonia
    • Brass band
    • Fanfare mix
    • Armonia Elvetica Mesocco

      • Nuccio Trotta
        • Nuovo Cinema Paradiso - Morricone, Ennio / Trotta, Nuccio
        • 06:06
        • Voyage - Trotta, Nuccio
        • 07:28
    • Brass Band Cazis

      • Enrico Calzaferri
        • The Essence of Time - Graham, Peter
        • 13:13
    • Dorfmusik Rothenbrunnen

      • Mario Kollegger
        • Carlton Marsch - Siegfried, Fritz
        • 03:01
        • Jeder hat die Polka gern - Tesar, Karel / Rundel, Siegfried
        • 04:07
        • Svatoborska Polka - Prochazka, Miloslav
        • 04:06
    • Musica da Domat

      • Gian Stecher
        • Olympus - Harper, Philip
        • 11:35
        • Caverns - Künzli, Fabian
        • 08:53
    • Musica instrumentala da Salouf Mon Stierva

      • Stefan Demarmels
        • Swiss Mountain Village - Bürki, Mario
        • 05:29
    • Musica instrumentala Muntogna da Schons

      • Walter Stenz
        • Die schwarzen Brüder - Nussbaumer, Marco
        • 10:20
    • Musica Instrumentala Savognin

      • Adrian Farrér
        • Beyond The Unverse - Derongé, Roger
        • 05:38
    • Musikgesellschaft Alpina Churwalden

      • Daniel Ulber
        • A Western Suite - Schulte, Andreas Ludwig
        • 07:30
    • Musikgesellschaft Bonaduz

      • Ursin Widmer
        • Olympus - Harper, Philip
        • 12:22
        • Friendly Takeover - Waespi, Oliver
        • 09:23
    • Musikgesellschaft Harmonie Bad Ragaz

      • Roland Chapuis
        • Schmelzende Riesen - Kofler, Armin
        • 08:34
    • Musikgesellschaft Innerdomleschg

      • Achille Korpowski
        • Schmelzende Riesen - Kofler, Armin
        • 08:48
    • Musikgesellschaft Malans

      • Denise Meier-Laube
        • Blue Ridge Saga - Swearingen, James
        • 06:59
    • Musikgesellschaft Niederbüren

      • Andreas Singer
        • Freedom of the Seas - Asanger, Thomas
        • 06:39
    • Musikgesellschaft Niederwil

      • Peter Ilg
        • Pacific Dreams - Haan, Jacob de
        • 08:55
    • Musikgesellschaft Thusis

      • Silvio Meier
        • In All Its Glory - Swearingen, James
        • 07:09
    • Musikgesellschaft Union Chur

      • Jürg Gysin
        • Blue Hole - Asanger, Thomas
        • 07:15
    • Musikgesellschaft Unterentfelden

      • Daniel Willi
        • Downtown Divertimento - Meij, Johan de
        • 11:14
    • Musikgesellschaft Zizers

      • Erwin Egli
        • Festa paesana - Haan, Jacob de
        • 08:39
    • Regionale Jugendmusik Hitzkirch

      • Patrick Notter
        • Dublin Pictures - Jeanbourquin, Marc
        • 07:32
    • Societad da musica Bravuogn

      • Pascal Alter
        • Swiss Mountain Village - Bürki, Mario
        • 05:43
    • Uniaun da musica Lantsch

      • Jan Luzi Baumgärtner
        • A Saddleworth Festival Overture - Richards, Goff
        • 09:50

    Nagins elements a disposiziun