Maletg simbolic

2. Festa chantunala da musicas da giuvenils

16 da zercladur 2012
15 musicas da giuvenils han prendì part
12 dal Grischun

    Stil

    • Armonia
    • Brass Band

    Regiun

    • Cuira / Val dal Rain
    • Engiadina
    • Grischun central / Plaun
    • Partenz / Tavau
    • Surselva
    • Ulteriura Svizra
    • Jugendmusik Chur

      • Alexa Deplazes
        • In The Winter Of 1730 - Swearingen, James
        • 05:46
    • Jugendmusik Chur Aspiranten

      • Alexa Deplazes
        • Zirkusmarsch - Watkin, Andrew
        • 02:56
        • Specto Leviosa - Bulla Stephen
        • 03:24
        • Baby Elephant Walk - Vinson, Johnnie
        • 02:24
    • Jugendmusik Davos

      • Jürg Valer
        • Where Eagles Soar - Reincke, Steven
        • 06:20
    • Jugendmusik der Musikschule Viamala

      • Davide de Stefani
        • Tales Of Dundee - Sheldon, Robert
        • 04:20
        • Jump Start - Hodges, Steve
        • 02:12
        • Andalucia - López, Victor
        • 02:02
    • Jugendmusik Divertimento Oberengadin

      • Anton Ludwig Wilhalm
        • Eiger - Swearingen, James
        • 03:19
        • Highland Cathedral - Dawson, Jay
        • 03:08
        • Lord Of The Dance - Saucedo, Richard
        • 06:10
        • Salute Lugano - Rundel, Siegfried
        • 03:12
    • Jugendmusik Domat/Ems

      • Gian Stecher
        • Festival Ouverture - Fernie, Alan
        • 06:42
    • Jugendmusik Jenaz

      • Andrea Nold
        • Larein - Bühler, Simon
        • 08:56
    • Jugendmusik Kreuzlingen

      • Stefan Roth
        • Olympica - Roost, Jan van der
        • 10:58
    • Jugendmusik Obervaz/Lenzerheide

      • Armon Margreth
        • Free World Fantasy - Haan, Jacob de
        • 07:52
    • Jugendmusik Zizers

      • Marc Held
        • Valley Forge - King, Karl L.
        • 02:38
        • Hobbits Dance And Hymne - Meij, Johan de / Lavender, Paul
        • 04:09
        • A Tribute To Michael Jackson - Jackson, Michael / Story, Michael
        • 05:05
    • Musica da giuvenils Ramosch

      • Jon Flurin Kienz / Mario Oswald
        • Stars On Stage - Mann, Oliver
        • 03:24
        • Meet The Flintstones - Van Kraeydonck, Jan / Barbera & Curtis
        • 02:20
        • Beyond The Sea - Trenet, Charles / Bernaerts, Frank
        • 02:52
        • Valley Forge - King, Karl L.
        • 02:46
    • Musica da giuventüna Engiadina Bassa

      • Jon Flurin Kienz / Patrice Mayer
        • Cinema - Finn, Robert
          dirigent: Jon Flurin Kienz
        • 06:24
        • The Blues Factory - Haan, Jacob de
          dirigent: Patrice Mayer
        • 06:00
        • San Carlo On The Water - Mayer, Reto
          dirigent: Patrice Mayer
        • 02:43
    • Musica giuvenila Aspermont Sagogn

      • Michael Cadruvi
        • Indian Summer - Ball Eric
        • 09:54
    • Prättibeaters

      • Jürg Valer
        • The Battel Of Varlar - Goorhuis, Rob
        • 07:08
    • Vorstufenensemble Jugendmusik Kreuzlingen

      • Stefan Roth
        • Acclamations - Huckeby Ed
        • 06:06
    • Young Wind Band Rontal

      • Roman Caprez
        • Dragon Fight - Schwarz, Otto M.
        • 10:40

    Nagins elements a disposiziun