Maletg simbolic

3. Festa chantunala da musicas da giuvenils

6 da zercladur 2016
19 musicas da giuvenils èn sa participadas
16 dal Grischun

    Stil

    • Armonia
    • Brass Band

    Regiun

    • Cuira / Val dal Rain
    • Engiadina
    • Grischun central / Plaun
    • Partenz / Tavau
    • Surselva
    • Ulteriura Svizra
    • Jugend Brass Band Imboden

      • Gian Stecher
        • Rhapsodia - Finn, Robert
        • 07:00
        • Friendly Takeover - Waespi, Oliver
        • 08:52
    • Jugendband Brass Hoppers

      • Hansruedi Probst
        • Rhapsodia - Finn, Robert
        • 07:18
    • Jugendmusik Chur

      • Alexa Deplazes
        • Adventure! - Götz, Markus
        • 07:38
    • Jugendmusik Chur Aspiranten

      • Alexa Deplazes
        • Circus March - Watkin, Andrew
        • 03:18
        • The Legend Of Castle Armagh - Murtha, Paul
        • 03:02
        • Hey Hey Hey! - Haan, Jacob de
        • 02:45
    • Jugendmusik Davos

      • Jürg Valer
        • Norway Impressions - Bösendorfer, Alfred
        • 06:12
    • Jugendmusik der Musikschule Viamala

      • Davide de Stefani
        • Intrepid Journey - Sheldon, Robert
        • 04:58
        • Camino del Sol - Hodges, Steve
        • 03:18
    • Jugendmusik Divertimento Oberengadin

      • Anton Ludwig Wilhalm
        • Mountain Wind - Scharnagl, Martin
        • 03:39
        • Alm - Kofler, Armin
        • 08:36
    • Jugendmusik Jenaz

      • Simon Bühler
        • Dakota - Haan, Jacob de
        • 08:23
    • Jugendmusik Obervaz/Lenzerheide

      • Armon Margreth
        • Pacific Dreams - Haan, Jacob de
        • 08:47
    • Jugendmusik Zizers

      • Kurt Suppiger
        • Centuria - Swearingen, James
        • 06:31
    • Jugendorchester B2

      • Jürg Valer
        • Procession To The Gladiators - Neeck, Larry
        • 01:55
        • Shades Of Gold - Huckeby, Ed
        • 03:59
        • Pc Suite - Salvere, Ennio
        • 08:16
    • Junior Brass Musikschule Grischun central

      • Ursin Widmer
        • La Storia - Haan, Jacob de
        • 07:36
    • Kadettenmusik der Bündner Kantonsschule & Symphonisches Jugendblasorchester Leo Weiner

      • Josias Just / Sztán István
        • Ungarischer Tanz Nr. 5 - Brahms, Johannes / Villinger, Max
        • 03:09
        • Rossini, die schönsten Melodien aus seinen Werken - Rossini, Gioachino / Tuschla, Walter
        • 07:18
        • Golden Swing Time - McMilan, Steve
        • 04:11
    • Knabenmusik Schaffhausen

      • Daniel Jenzer
        • Tignale - Wittrock, Carl
        • 09:58
    • Musica da giuventüna Engiadina Bassa

      • Reto Mayer
        • Jazz Expo - Daniels, Sam
        • 02:35
        • Dream A Little Dream Of Me - Schwandt, Wilbur / Andre, Fabian / Kahn, Gus / Sunde, Inge
        • 02:45
        • Air Force One - Bernotas, Chris M.
        • 02:45
        • Big Band Superhits - divers / arr. Murtha, Paul
        • 03:09
    • Musica giuvenila Lumnezia

      • Remo Derungs
        • For Broyarde - Hartmann, Jean-Pierre
        • 07:42
    • Musica giuvenila Valsot

      • Nicolo Bass
        • Last Chance Saloon - Jones, Dean
        • 07:22
    • Symphonisches Jugendblasorchester Leo Weiner

      • Sztán István
        • Second Suite in F - Holst, Gustav
        • 12:14
    • Young Brassers Imboden

      • Gian Stecher
        • The Three Musketeers - Ceunen, Filip
        • 03:27
        • School's Cool - Haan, Jacob de
        • 03:49
        • You Give Love A Bad Name - Bon Jovi, Jon
        • 02:44
        • Do Wah Diddy Diddy - Barry, Jeff / Torskangerepoll, Idar
        • 01:54

    Nagins elements a disposiziun