Maletg simbolic

Klosters2024 - 29avla Festa chantunala da musica

8 e 9 da zercladur 2024
46 societads da musica grischunas e
14 societads da musica ord l'ulteriura Svizra èn sa participadas

    Filters

    Gener

    • Armonia
    • Brass Band
    • Fanfare mixte

    Categoria

    • 1. Classa
    • 2. Classa
    • 3. Classa
    • 4. Classa
    • Categoria libra
    • Classa excellenta

    Regiun

    • District I (Engiadina, Samignun, Val Müstair, Puschlav, Bregaglia)
    • District II (Tavau, Partenz, Signuradi, Tschintg Vitgs)
    • District III (Grischun central, Plessur, Plaun, Mesauc, Calanca)
    • District IV (Surselva)
    • Ulteriura Svizra
    • AEW Concert Brass Fricktal (AG)

      • Florentin Setz
        • Metropolis 1927 - Peter Graham
        • 16:12
        • Terezin (pensum) - Mario Bürki
        • 13:44
    • Blasorchester Musikgesellschaft Neudorf (LU)

      • Marius Brunner
        • El Camino Real - Alfred Reed
        • 11:17
        • The Essence of Youth_pensum - Stijn Roels
        • 11:15
    • Brass Band Cazis

      • Robin Bartholini
        • Tallis Variations - Philip Sparke
        • 15:32
        • Terezin (pensum) - Mario Bürki
          (durant quest toc per part disturbis tecnics en la sala)
        • 13:28
    • Brass Band Frohsinn Grosswangen (LU)

      • Roman Brogli
        • Turris Fortissima - Steven Ponsford
        • 09:40
        • Sinfonietta No. 1 (pensum) - Jonathan Bates
        • 11:00
    • Brass Band Gais (AR)

      • Marcel Züst
        • Diogenes - Jacob de Haan
        • 09:20
        • Sinfonietta No. 1 (pensum) - Jonathan Bates
        • 11:07
    • Brass Band Schötz (LU)

      • Ueli Wigger
        • A King's Lie - Stan Nieuwenhuis
        • 12:45
        • Terezin (pensum) - Mario Bürki
        • 12:56
    • Dorfmusik Rothenbrunnen

      • Alois Abt
        • Mischendorfer Musikantenpolka - Thomas Zsivkovits
        • 04:47
        • Pro Tenory - Josef Hotový
        • 04:46
        • V Kurniku - Frantisek Juracek
        • 03:38
        • Graf Lamberg Marsch - Franz Sommer
        • 02:35
    • Filarmonica Avvenire Brusio

      • Fabio Pola
        • Alvamar Overture - James Barnes
        • 08:48
        • Caledonia_pensum - Oliver Waespi
        • 09:45
    • Filarmonica Comunale Poschiavo

      • Gioacchino Sabbadini
        • Towards a New Horizon - Steven Reineke
        • 06:52
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 06:11
    • GR Brass

      • Gian Stecher
        • From Ancient Times - Jan van der Roost
        • 18:50
        • Terezin (pensum) - Mario Bürki
        • 13:10
    • Harmoniemusik Niederurnen-Ziegelbrücke (GL)

      • Markus Rhyner
        • Wings to Fly - Thomas Doss
        • 08:31
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 06:32
    • Jugend Brass Band Surmeir Albula

      • Ursin Widmer
        • The Journal of Phileas Fogg - Peter Graham
        • 09:59
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 07:58
    • Jugendmusik Davos

      • Andrea Nold
        • Song and Dance - André Waignein
        • 07:16
        • Stage clear (pensum) - Andreas Ludwig Schulte
        • 06:42
    • Jugendmusik Jenaz

      • Tristan Uth
        • Lord Tullamore - Carl Wittrock
        • 08:01
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 08:39
    • Musica da Domat

      • Gian Stecher
        • Shine as the Light - Peter Graham
        • 08:04
        • Sinfonietta No. 1 (pensum) - Jonathan Bates
        • 11:01
    • Musica da giuvenils La Plaiv Zernez

      • Tania Lehner-Giovanoli
        • Disney Film Favorites - medley / arr. Johnnie Vinson
        • 06:00
        • Schrei nach Liebe - / arr. Marc Jeanbourquin
        • 03:12
    • Musica instrumentala Muntogna da Schons

        • Avalon - Federico Agnello
        • 08:22
        • Cip e Ciop - Antonio Petrillo
        • 03:54
        • Latin Band - Carlo Pucci
        • 03:27
    • Musica instrumentala Salouf-Mon-Stierva

      • Stefan Demarmels
        • Pompeji - Mario Bürki
        • 10:08
        • Stage clear (pensum) - Andreas Ludwig Schulte
        • 07:33
    • Musica instrumentala Savognin

      • Selina Gruber
        • Sinfonietta Epica - Bertrand Moren
        • 11:19
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 08:13
    • Musica Uniun Tschierv-Fuldera-Lü

      • René Hohenegger
        • Riders in the Sky - Stan Jones / arr. Paul Lavender
        • 02:16
        • The Magnificent Seven - Elmer Bernstein / arr. Mike Story
        • 02:03
        • Stoissi Jodler - Huby Mayer / arr. Karl Safaric
        • 02:04
    • Musikgesellschaft Alpenrösli Safien

        • Parnassius Apollo - Cedric Fuhrer
        • 08:54
        • Stage Clear_pensum - Andreas Ludwig Schulte
        • 07:32
    • Musikgesellschaft Alpina Churwalden

      • Stephan Lüscher
        • Cityscapes - Jan de Haan
        • 08:58
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 08:01
    • Musikgesellschaft Bonaduz

      • Ramon Ulber
        • Images for Brass - Stephen Bulla
        • 10:20
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 08:06
    • Musikgesellschaft Brass Band Hauptwil (TG)

      • Roman Schnelli
        • Viking Age - Thierry Deleruyelle
        • 11:50
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 07:59
    • Musikgesellschaft Davos Klosters

      • Rolf Sutter
        • Terra di Montagne - Michael Geisler
        • 07:00
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 06:07
    • Musikgesellschaft Flims

      • Urs Arpagaus
        • Flight - Mario Bürki
        • 09:32
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 08:14
    • Musikgesellschaft Grüsch

      • Urs Itin
        • Golden Peak - Thierry Deleruyelle
        • 11:15
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 06:23
    • Musikgesellschaft Innerdomleschg

      • Silvio Meier
        • Parnassius Apollo - Cedric Fuhrer
        • 08:31
        • Stage clear (pensum) - Andreas Ludwig Schulte
        • 07:25
    • Musikgesellschaft Kaisten (AG)

      • Christoph Rehmann
        • Pilatus: Mountain of Dragons - Steven Reineke
        • 10:52
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 06:06
    • Musikgesellschaft Maienfeld

      • Marc Trachsel
        • Eiger - A Journey to the Summit - James Swearingen
        • 06:29
        • Stage clear (pensum) - Andreas Ludwig Schulte
        • 07:08
    • Musikgesellschaft Malans

      • Urs Itin
        • Fun for Young People - Jean-Pierre Hartmann
        • 07:50
        • Stage clear (pensum) - Andreas Ludwig Schulte
        • 06:55
    • Musikgesellschaft Oberkirch (LU)

      • Thomas Hauri
        • Music for Cinema - Bertrand Moren
        • 07:25
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 07:53
    • Musikgesellschaft Obervaz/Lenzerheide

      • Ursin Widmer
        • Music for a Festival - Philip Sparke
        • 12:53
        • Sinfonietta No. 1 (pensum) - Jonathan Bates
        • 11:18
    • Musikgesellschaft Samnaun

      • Claudio Kleinstein
        • The Enchanted Castle - Mario Bürki
        • 06:34
        • Stage clear (pensum) - Andreas Ludwig Schulte
        • 07:06
    • Musikgesellschaft Schwarzenbach (LU)

      • Gil Saada
        • A Saddleworth Festival Ouverture - Goff Richards
        • 09:38
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 08:09
    • Musikgesellschaft Serneus

      • Stephan Cavin
        • Salemonia - Kurt Gäble
        • 04:30
        • Circus Fantasia - Markus Götz
        • 04:01
        • Eine letzte Runde - Markus Nentwich
        • 04:31
    • Musikgesellschaft Silvaplana

      • Curdin Caviezel
        • Salut - Fritz Neuböck
        • 04:28
        • Zillertal Suite - Andreas Waldner
        • 07:20
    • Musikgesellschaft St. Moritz

      • Alessandro Pacco
        • A Symphonic Narrative - Robert Sheldon
        • 06:16
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 06:14
    • Musikgesellschaft Thusis

      • Gian-Reto Trepp
        • Totally Nuts - Peter Kleine Schaars
        • 06:43
        • Quarta Lingua - Lorenz Chresta
        • 01:41
        • Disney Film Favorites - medley / arr. Johnnie Vinson
        • 05:26
    • Musikgesellschaft Trimmis

      • Marc Held
        • Odilia - Jacob de Haan
        • 07:40
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 06:34
    • Musikgesellschaft Union Chur

      • Jürg Gysin
        • Golden Peak - Thierry Deleruyelle
        • 11:28
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 06:24
    • Musikgesellschaft Vals

      • Simon Gartmann
        • The Cave - Andreas Waldner
        • 08:07
        • Stage Clear_pensum - Andreas Ludwig Schulte
        • 07:14
    • Musikgesellschaft Wengi (BE)

      • Bernhard Wüthrich
        • Moby Dick - Michael Geisler
        • 07:04
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 05:58
    • Musikgesellschaft Zizers

      • Silvio Meier
        • The Mystery of Atlantis - Michael Geisler
        • 07:24
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 06:25
    • Musikverein Buckten (BL)

      • Matthias Kunz
        • Brass Dynamics - Franco Cesarini
        • 08:31
        • Sinfonietta No. 1 (pensum) - Jonathan Bates
        • 10:44
    • Musikverein Herisau (AR)

      • Andreas Koller
        • Alpin Saga - Thomas Doss
        • 10:30
        • Caledonia_pensum - Oliver Waespi
        • 09:41
    • Proget cumünaivel BB Ftan Ramosch

      • Angelo Horber & Jon Armon Strimer
        • Broken Sword - Kevin Houben
        • 11:46
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 08:19
    • Societad da musica Danis-Tavanasa

      • Toni Schuoler
        • Parnassius Apollo - Cedric Fuhrer
        • 08:43
        • Stage Clear_pensum - Andreas Ludwig Schulte
        • 06:49
    • Societad da musica Falera

      • Duri Cathomen
        • Celtic Force - Mario Bürki
        • 08:37
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 07:54
    • Societad da musica Trun

      • Adrian Degonda
        • Legenda Rumantscha - Oliver Waespi
        • 11:19
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 08:50
    • Societad da musica Vignogn

      • Remo Derungs
        • Lake of the Moon - Kevin Houben
        • 11:49
        • Sinfonietta No. 1 (pensum) - Jonathan Bates
        • 10:52
    • Societed da musica Cinuos-chel-Brail

      • Mario Hotz
        • Song and Dance - André Waignein
        • 08:24
        • Stage clear (pensum) - Andreas Ludwig Schulte
        • 07:34
    • Societed da musica S-chanf

      • Duri Stecher
        • Antarctica - Carl Wittrock
        • 08:16
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 08:17
    • Società da musica Concordia Ardez

      • Reto Mayer
        • A Medival Suite - André Waignein
        • 06:15
        • Hine e Hine - tradiziunal / arr. Peter Graham
        • 03:30
        • Arc-en-ciel - Jean-Pierre Fleury
        • 03:41
    • Società da musica Scuol

      • Ivan Nussio
        • Legenda Rumantscha - Oliver Waespi
        • 13:11
        • Caledonia_pensum - Oliver Waespi
        • 10:04
    • Società da musica Sent

      • Bastian Janett
        • The new Village - Kees Vlak
        • 09:59
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 06:44
    • Società da musica Tschlin

      • Armon Caviezel
        • Arkansas - Jacob de Haan
        • 11:25
        • Invicta_pensum - James Swearingen
        • 07:23
    • Società da musica Zernez

      • Flurin Lehner
        • A Space Suite - Marcel Saurer
        • 08:44
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 08:17
    • Stadtmusik Chur

      • Davide de Stefani
        • Portrait of a City - Philip Sparke
        • 15:17
        • The Essence of Youth_pensum - Stijn Roels
        • 11:33
    • Symphonisches Blasorchester Kreuzlingen (TG)

      • Stefan Roth
        • Extreme Make-over - Johann de Meji
        • 17:39
        • Paris Sketches (pensum) - Martin Ellerby
        • 17:48
    • Uniaun da musica Lantsch

      • Jan Luzi Baumgärtner
        • The Graces of Love - Oliver Waespi
        • 13:23
        • Larein_pensum - Simon Bühler
        • 08:17
    • Uniun da musica Sagogn

      • Stefan Roth
        • Shine as the Light - Peter Graham
        • 08:25
        • Sinfonietta No. 1 (pensum) - Jonathan Bates
        • 12:32

    Nagins elements a disposiziun